Nosiče Thule

Thule je největším světovým výrobcem střešních nosičů. Nabízí široký sortiment nosičů na kola, lyže nebo například kajaky.

Výhody výrobků společnosti Thule:

  • široký sortiment – Thule vyrábí nosiče pro více než 1500 modelů aut
  • snadná montáž, naložení
  • bezpečná přeprava
  • vysoká kvalita – díky neustálým inovacím je kvalita výrobků společnosti Thule vždy o krok před požadovanými normami kvality

Naše tipy pro nákup:

thule 922

Thule EuroWay G2 922

Nosič kol na tažné zařízení Thule EuroWay G2 922 představuje stabilní a elegantní způsob přepravy jízdních kol. Umožňuje přepravu 3 kol. Inovovaný model se vyznačuje hlavně extrémně snadným a rychlým zajištěním k tažnému zařízení jediným dotažením páky – stačí nasadit a dotáhnout.

 

thule 9106

Nosič kol na zadní dveře Thule ClipOn High 9106

Nosič jízdních kol Thule ClipOn High 9106 s uchycením na zadní dveře je praktické přepravní řešení – velmi snadno nosič složíte a připevníte. Thule ClipOn High 9106 je speciální nosič pro přepravu kol vhodný téměř pro všechny vozidla typu hatchback a combi.

 

thule euroride 940

Nosič kol na zadní dveře Thule EuroRide 940

Nosič kol Thule EuroRide 940 je nosič určen pro bezpečnou přepravu na tažném zařízení v přepracovaném designu. Thule EuroRide umožňuje přepravu 2 kol a je vhodný pro většinu jízdních kol. Extrémně snadné a rychlé zajištění k tažnému zařízení.

 

Kam dál?