Nosiče kol

Nosič na kolo je nedílnou součástí téměř každého moderního automobilu. Umístit kola na střechu vozu, kde jsou v dostatečné vzdálenosti od špíny a prachu je nejvýhodnějším způsobem jejich přepravy.  Pokud si koupíte kvalitní nosič, můžete se spolehnout na absolutní bezpečnost uchycení a zároveň se nemusíte bát, že bude vašeho miláčka na čtyřech kolech hyzdit obludná konstrukce z tyčí.

thule-kola

Pokud nechcete při připevňování kola na střechu vašeho vozu kolo dlouho držet vysoko nad hlavou, doporučujeme vám střešní nosiče Thule.  Firma Thule se snaží upevňování maximálně zjednodušit, díky čemuž zpravidla stačí kola zacvaknout a stáhnout páskem.

Specifickým typem je nosič kol na tažné zařízení. Je to vlastně kostrukce přepevněná k autu zezadu, která umožní další zvětšení zavazadlového prostoru. Z vlastní zkušenosti mohu tento držák doporučit zejména menším lidem, neboť upevnit kolo přibližně 40cm nad zem zvládne i opravdový trpaslík.

zadní nosič

Připravili jsme pro vás pár tipů, jak vybrat nosič.

Tipy pro nákup:

thule nosic kol 532

Střešní nosič kol Thule FreeRide 532

Modernější nástupce nosiče Thule FreeRide 530 za skvělou cenu. Nosič má novou povrchovou titanovou úpravu, atraktivní design a důmyslné držáky pro jednoduché nakládání kol. Samozřejmostí robustního nosiče je bezpečnost a velice snadná montáž, kterou zvládne každý.

 

thule euroclassic g6 led 928

Nosič kol Thule EuroClassic G6 LED 928

Nejvyšší model nosiče kol na tažné zařízení s novým LED osvětlením a robustnější konstrukcí. Thule EuroClassic G6 928 umožňuje přepravu 2+1 kol. Inovovaný model se vyznačuje hlavně extrémně snadným a rychlým zajištěním k tažnému zařízení jediným dotažením páky. Montáž zvládne opravdu každý a bez pomoci!

 

thule euroclassic g6 led 928

Nosič kol Thule EuroClassic G6 LED 929

Nosič kol na tažné zařízení Thule EuroClassic G6 929 představuje stabilní a elegantní způsob přepravy jízdních kol. Umožňuje přepravu 3+1 kol. Stejně jako model 928 se vyznačuje extrémně snadným a rychlým zajištěním k tažnému zařízení. Jednoduchá montáž, kterou zváldne každý.

 

thule nosic kol 591

Střešní nosič kol Thule ProRide 591

Model s dokonalým designem – nejprodávanější model nosiče kol. Pevná hliníková konstrukce Thule ProRide 591 usnadní přepravu kol každému. Pomocí samonastavitelného držáku rámu se kolo uchytí během okamžiku. Montáž je velmi snadná a zvládne ji každý!

Kam dál?