Střešní boxy

Střešní boxy jsou elegantním řešením, pokud přepravujete různé druhy nákladů. Je to v podstatě jakési obří pouzdro, do kterého se vejde vše od lyží až po dětský kočárek.

Výhody používání střešních boxů:

  • Střešní box vás neomezuje v rychlosti
  • Každý střešní box je použitelný pro všechny značky automobilů
  • Ve střešním boxu můžete převážet cokoli vás napadne, od lyží až po plato vajec)

Každý střešní box je opatřen zámkem a popruhy k upevnění nákladu. Vnitřní prostor můžete zpravidla rozdělit přepážkami, takže své věci vždy snadno najdete.

970-stresni-box-thule-excellence-3

Je samozřejmé, že ne všechny střešní boxy na našem trhu mají všechny tyto vlastnosti. je proto třeba vždy nakupovat pouze v renomovaných obchodech a eshopech, jakým je například sportobchod.cz.

Aerodynamika

Všechny boxy Thule jsou při vývoji testovány ve speciálním vzduchovém tunelu. Tím jsou jejich aerodynamické vlastnosti přivedeny téměr k dokonalosti. Thule boxy mají tedy nejen ladně vyhlížející křivky, ale svým tvarem příspívají i k opravdu minimálnímu navýšení spotřeby pohonných hmot. Zvýšení spotřeby při jízdě s boxem je řádově okolo 0,1 – 0,3 litrů podle velikosti boxu.

Náš tip pro nákup:

thule-pacific-600

Střešní box Thule Pacific 600

Thule Pacific 600 je navržen pro snadnější a pohodlné cestování a vejde se do něj opravdu hodně (340 litrů). Box má velmi kompaktní a jednoduchý vzhled pro maximální přepravní prostor. Thule Pacific 600 je výborně designově zpracován a jeho obsah můžete bezpečně zamknout. Box Thule Pacific 600 se stal vítězem testu prestižního německého klubu ADAC!

 

thule-780

Střešní box Thule Ocean 780

Střešní box Thule Ocean 780 patří mezi nejprostornější střešní boxy se zajímavým vzhledem a chytrými funkcemi. Střešní box Thule Ocean 780 s odvážnými liniemi a štíhlou siluetou přesto, ale s velmi štědrým úložným prostorem 470 l. Snížená příď, záď, spolu se spojlery na víku jsou navrženy k zajištění velmi dobrých aerodynamických vlastností.

 

Kam dál?