Střešní boxy

Střešní boxy jsou elegantním řešením, pokud přepravujete různé druhy nákladů. Je to v podstatě jakési obří pouzdro, do kterého se vejde vše od lyží až po dětský kočárek.

Výhody používání střešních boxů:

  • Střešní box vás neomezuje v rychlosti
  • Každý střešní box je použitelný pro všechny značky automobilů
  • Ve střešním boxu můžete převážet cokoli vás napadne, od lyží až po plato vajec)

Každý střešní box je opatřen zámkem a popruhy k upevnění nákladu. Vnitřní prostor můžete zpravidla rozdělit přepážkami, takže své věci vždy snadno najdete.

970-stresni-box-thule-excellence-3

Je samozřejmé, že ne všechny střešní boxy na našem trhu mají všechny tyto vlastnosti. je proto třeba vždy nakupovat pouze v renomovaných obchodech a eshopech, jakým je například Sportega.

Aerodynamika

Všechny boxy Thule jsou při vývoji testovány ve speciálním vzduchovém tunelu. Tím jsou jejich aerodynamické vlastnosti přivedeny téměr k dokonalosti. Thule boxy mají tedy nejen ladně vyhlížející křivky, ale svým tvarem příspívají i k opravdu minimálnímu navýšení spotřeby pohonných hmot. Zvýšení spotřeby při jízdě s boxem je řádově okolo 0,1 – 0,3 litrů podle velikosti boxu.

Náš tip pro nákup:

Střešní box Thule Motion XT XL

Střešní box Thule Motion XT XL

Střešní box Thule Motion XT XL přináší inovaci do řady střešních boxů Motion. Stejně jako se mění modely aut, potřebují na jejich tvary reagovat i střešní nosiče. Box Thule Motion XT toto splňuje, navíc má aerodynamický tvar a optimálně využívá každý milimetr prostoru. Až se vydáte na dovolenou, nebudete muset řešit nedostatek zavazadlového prostoru a vše pohodlně uschováte.

 

Střešní box Thule Vector L

Střešní box Thule Vector L

Střešní box Thule Vector L švédského výrobce v lesklé černé barvě vás ohromí objemem 420 litrů a novým aerodynamickým tvarem, díky kterému opticky téměř splyne s vaším vozem. Tento pevný a odolný box s dvojitým skeletem vyniká také úpínacím mechanismem Power-Click, který zajistí snadnou montáž bez nářadí, kterou zvládne opravdu každý.

 

Kam dál?