Nosiče lyží

Když máte kvalitní nosič na lyže, nezaskočí vás ani blizzard. Snadno se do něj dávají i sundávají lyže. Sportovní vybavení by měl zároveň udržet daleko od prosolené vozovky.

Ty nejlepší nosiče lze vysunout ze střechy nad dveře auta a vy tam můžete pohodlně lyže nebo snowboard zasunout do úchytů. Nekvalitní zboží takové pohodlí nenabízí a má špatnou povrchovou úpravu, takže mohou po nějaké době začít rezivět.

nosic lyží

Pozor na magnet!

Hitem posledních let se staly magnetické nosiče. Ty sice zajišťují snadnou a pohodlnou manipulaci, zároveň ale při delším používání poškozují lak. A bohužel máte-li na střeše magnetický nosič, nesmíte překročit rychlost 90km v hodině.

Tipy pro nákup:

thule_deluxe_726

Nosič lyží Thule Deluxe 726

Nosič lyží Deluxe 726 má exkluzivní hliníkový aerodynamický design. Disponuje nastavitelnou výškou, aby vysoká vázání nepoškodila střechu. Skvělé extra široké tlačítko otvírání oceníte i v silných lyžařských rukavicích. Samozřejmostí je uzamykatelnost. Tento model přepraví 4 páry lyží anebo 2 snowboardy.

 

thule 600

Držák lyží Thule 694600 pro boxy Pacific, Atlantis a Ocean 600

Držák lyží Thule 694600 pro boxy velikosti 600 – Pacific 600, Atlantis 600 a také Ocean 600. Držák se jednoduše připevní na dno boxu. Na držák se pomocí pásky upevní lyže nebo snowboard a zimní výbava se v boxu nepohybuje. Vše přehledně a bezpečně uloženo.

 

Kam dál?